MERSİN MACİT ÖZCAN TESİSLERİ DÜĞÜN SALONU

                      MERSİN PARK ORGANİZASYON

 

www.mersinorganizasyon.biz

 

                                                 
 
                                  Düğün-Davet Organizatörünüz Diyorki!..
                               Mersin ‘deki Düğün organizasyonlarınızı 
                                                 Bırakın Profesyoneller Yapsın...
 
 
 
Park  Organizasyon olarak  2000 yılından itibaren  Kişisel ve Kurumsal Organizasyonlar düzenleyen, çözümler üreten, yaratıcı ekip ruhunu, takım çalışmasıyla bütünleştiren, farkı fark yaratarak gösteren  davet organizasyon şirketidir. Yaptığı işlerin ekip olarak haklı gururunu yaşayan Park Organizasyon; yeniliklerin takipçisi değil, yeniliklerin öncüsü olmuş ve olmaya devam edecektir. Bizler Organizasyonlarını gerçekleştirdiğimiz kişisel ve kurumsal firmaları müşterimiz değil, takım ruhunun parçası olarak görmekteyiz.Ülkemizin ekonomik gelişiminde ve Avrupa Birliğine doğru atılacak adımlarda Türk iş dünyasının çağdaşlığa tanıklık etmesi anlamında hazır olmayı, modern, profesyonel, şeffaf kurumsal alt yapısı ile Reklâm, Tanıtım ve Organizasyon sektöründe Lider Ajans olmayı kendimize hedef edinmiş bulunmaktayız.

Park  Organizasyon olarak yeni görüşler yeni atılımlar başlatmak istiyoruz. Reklâm tanıtım ve organizasyonlarınızda A dan Z ye tüm hizmetleri bir çatı altında sunarak, ürün veya hizmetin, ihtiyaç duyulan her noktada yayılımını temin ederek çözümler sunmaktayız.

Çözümlerimiz sayesinde; Isletmelerin en az maliyetle ve en kisa sürede, basarili bir biçimde degisimi bizimle yasamalarini saglamaktayiz. Kararliyiz , çünkü yaptigimiz isin bilincindeyiz. Birlikte çalismak yeni projelere imza atmak dilegiyle…
 
 


    

 
 
PARK ORGANİZASYON
 
ÖZCAN BALCAN--UMUT ALOĞLU
 
TEL:0324 239 25 92
GSM:0532 383 89 18---0532 245 03 93

 
turgutreis mah. 4101 sk. aloğlu apt
MERSİN
 
 
 
 
 

 

Düzenle

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !